ONLINE KONZULTACE

rozvržení Vaší zahrady

 • Potřebujete poradit s rozvržením zahrady?
 • Nejste si jisti, co kam nasadit nebo jak rostliny zkombinovat?
 • Máte už trochu představu, co na zahradě chcete, ale máte spoustu dotazů?
 • Je jedno, jestli řešíte malou nebo velkou zahradu ....
 • ... osázení jednoho záhonku, jedlého balkónu ....
 • ... rodinný statek, komunitní zahradu nebo malou farmu ....
 • ... ráda Vám s tím pomůžu
 • Podíváme se zblízka na design vašeho pozemku...
 • ... a také na to, co kam vysadt.
 • Poradím vám vhodné konkrétní druhy rostlin...
 • Nebo taky z rozmístěním prvků v zahradě (jako třeba záhony, skleník, kurník...).
 • Když bude potřeba, vymyslíme i hospodaření s vodou na pozemku.
 • A pokusím se poradit vám s dalšími záludnostmi, se kterými si zatím nevíte rady.
Ahoj Katko a Kubo. Jsem moc ráda, že jsme Vás pozvali do naší zahrady na konzultaci. Jste oba moc milí, sympatičtí a příjemní <3 Dostali jsme od Tebe spoustu rad,inspirace, nápadů a nových podnětů a jsme za to moc vděční. Probrali jsme intenzivně celou zahradu a dostali odpovědi na všechny naše otázky. Jsem moc ráda, že ten zahradní kout na severní straně můžeme přetvořit na jedlý les. Tam jsme vůbec nevěděli jak začít a díky Tobě už víme. A ten nápad jak ještě více nachytat dešťové vody je super určitě do budoucna nám tohle info pomůže. Už se těším na kytičkové záhony podle permakultury. Líbí se mi to už dlouho jen jsem nevěděla, jak na to. Tak věřím, že se nám zadaří a budeme mít bezúdržbové kytičkové záhonky.:-D)) Děkujeme že jsme mohli společně probrat i ten náš nebeský rybníček, který čeká na realizaci. Dnes jsme si koupili vstup do klubu a je úžasný. Budeme mít další inspiraci ;-))) těšíme se na to moc <3 Prosím můžeš mi poslat ještě fotečku toho vína společně s těmi růžemi, jak jsme si povídali o té stěně? Zapomněla jsi nám tu nechat ty papíry...;-))) jak si říkala když jsem seděli..netuším jaké všechny, jestli to byla jen ta vrstevnice nebo ještě něco ..no prostě bylo toho moc. :-))) Ráda bych se na to podívala. Děkujuu. Katko a Kubo přeji vám ať se vše daří, ať vše krásně roste a jste inspirací pro mnoho dalších lidiček. A třeba někdy, někde se zase potkáme.;-))) Mějte se krásně s pozdravem Ivet. Zatím ahoj Katko a přeji ať jste stále tak pozitivně naladění a baví vás co děláte, děláte to opravdu dobře ještě jednou děkujeme Honza A pokud ještě váháte, jestli do kurzu jít, tak se rozhodněte pro. Určitě nebudete litovat. Já jsem prostě nadšená a těším se další nové inspirace.
Iveta Strejčková

Jak bude konzultace probíhat?

ONLINE

Konzultovat budeme na dálku za pomoci sdílení obrazovky přímo z Vašeho počítače. Přes Zoom, Skype nebo jinou aplikaci.

MÁTE OTÁZKY?

Samozřejmě se během konzultace můžete ptát na to, co Vás zajímá. Otázky si klidně připravte předem.

NAPLÁNUJEME SI TERMÍN

Ten přesně dodržíme a čas využijeme na maximum.

PŮJDEME ROVNOU K VĚCI

Aby měla konzultace smysl budu se snažit Vám co nejlépe poradit, bez zbytečné omáčky okolo. Doporučím Vám jasné následné kroky.
 • 1
  ZAŠLETE MI DOTAZ. Pokud máte plánky vašeho pozemku, připravte si je. Ideální je mapa z katastru v měřítku nebo alespoň printsreen z Google map nebo skica, ze které je jasné: Orientace pozemku (S,J,V,Z), svažitost pozemku (nejlépe, když si seženete vrstevnicovou mapu) a také celková rozloha pozemku (v m² nebo ha). Také mi napište, jaké jsou vaše požadavky. Ideálně Abych lépe poznala Vás i Váš pozemek, budu potřebovat vyplnit DOTAZNÍK PŘED KONZULTACÍ.
 • 2
  VYHODNOTÍM, JESTLI JSEM SCHOPNÁ VÁM POMOCI. Mou odpověď očekávejte do několika dní.
 • 3
  POKUD ANO, DOMLUVÍME SI TERMÍN. Konzultaci si můžete objednat na této stránce a po zaplacení můžeme jít na to.
 • 4
  VYPLNÍTE DOTAZNÍK
 • 5
  DOMLUVÍME SI APLIKACI PRO KOMUNIKACI. Například Zoom, Skype nebo jinou.
 • 6
  A MŮŽEME KONZULTOVAT Délku konzultace si můžete rozdělit na 2x 30 minut nebo 60 minut v celku.
 • 7
  Během konzultace může vzniknout i skica rozvržení a osazení Vaší zahrady - při konzultacích obvykle používám tablet, sdílím svou obrazovku na které mám plánek / mapu vaší zahrady a do té kreslím. (Není, ale podmínkou, že skicu vždy obdržíte).
Katku a její Permakulturní oázu jsem objevila na internetu, když jsem se pídila po informacích o permakultuře aplikované v českých podmínkách. Koupila jsem si její kurz o pěstování zeleniny a spoustu již dříve nastudovaných informací dostalo díky ní konkrétní podobu. Zahradu jsem si navrhla a následně přímo s Katkou online probrala a upravila, aby vše fungovalo. Moc děkuji za její cenné rady a velice milý, vstřícný a otevřený přístup, jakož i za praktická videa, která sdílí na svém youtube profilu. Katko, ať se Vám daří a budu se těšit třeba někdy příště na další spolupráci! Mája
Marie Knížeček Ryčková

Osobně vám garantuji, že po konzultaci bude Váš projekt a další kroky jasnější.

Katka Špačková

Lektorka permakultury a designérka

víc informací na www.permakulturnioaza.cz

Ahoj Katko, dnes jsem ti chtěl psát a poděkovat, bylo to s vámi opravdu příjemné a dozvěděli jsme se hodně, jsme rádi že jsme nenarazili na nějakou větší chybu co by jsme dělali špatně a inspiraci určitě využijeme, jen uvidíme jak to vše zvládneme, plánu je stále hodně a rukou málo, ale pustíme se do toho a ono to půjde, jen pro info už i mamka povoluje k těm slepičkám tak to vypadá nadějně že se pro ně nějaké místečko najde ještě přepošlu potom jeden email od mamky říkala že chce také napsat poděkování tak budeš mít email i na mamku, ještě jednou jak tobě Katko tak Kubovi děkujeme za návštěvu, bylo to poprvé co jsme někoho takto pozvali a bylo to opravdu příjemné, zajímavé a inspirativní jsem rád že jsme se odhodlali k pozvání. a do klubu se k vám určitě přihlásíme, dnes až dorazím domu tak na to hned kouknu Zatím ahoj Katko a přeji ať jste stále tak pozitivně naladění a baví vás co děláte, děláte to opravdu dobře ještě jednou děkujeme Honza A pokud ještě váháte, jestli do kurzu jít, tak se rozhodněte pro. Určitě nebudete litovat. Já jsem prostě nadšená a těším se další nové inspirace.
Jan Strejček

A kolik konzultace stojí?

HODINOVÁ KONZULTACE


2500 Kč
(€ 100)

za jednu hodinovou konzultaci
První hodina konzultace je tak akorát na zkonzultování Vaší vize a celkového rozvržení zahrady, rozmístění základních prvků a naskicování pozemku.

V dalších konzultacích se můžeme bavit konkrétněji o výsadbě a jednotlivých druzích.

V ceně je započítaný čas na přípravu konzultace. ZDARMA KE KONZULTACI pak dostanete skicu z konzultace (v digitální podobě) a videozáznam.
Dobrý den Katko,
ještě jednou děkuji za on-line konzultaci. Povídání bylo příjemné a dozvěděla jsem se to, co jsem potřebovala. Tedy, jak vytvořit zahradu a její zákoutí pro pocit soukromí, návrh na vytvoření mikroklimatu zahrady a její celistvosti.

Těším se na letní setkání přímo v zahradě.
Ivana Güttnerová, Jeseník

Je hodina málo?

BALÍČEK 3X 60 MIN KONZULTACE

6 990 Kč (280 €)
za 3 hodiny
Balíček 3 konzultací rozdělený na tři sezení po 1h.

DOTAZY KE SVÝM ZAHRADÁM ZASÍLEJTE ZDE

Pokud máte mapy a nákresy vašeho pozemku, zašlete mi je v příloze rovnou na můj e-mail k.spackova@permakulturnioaza.cz