JEDLÁ ZAHRADA BEZ RYTÍ, PLETÍ, ZALÉVÁNÍ A CHEMIE? JDE TO, MRKNĚTE SEM >>

.

Zahradní pomocníci


Zahradní kalendář

Přehledný seznam zeleniny a bylinek

k výsevu, výsadbě a sklizni během celého roku.


  • Máte zmatek v tom, kterou zeleninu kdy vysít?
  • Potřebovali byste vědět, co vysévat a vysazovat ve kterém měsíci v roce?
  • Hodilo by se vám vědět, která semínka vysévat raději do pařeniště nebo skleníku, která za okno a která rovnou na záhony?
  • To vše zjistíte v Zahradním kalendáři.

Přehledný seznam zeleniny a bylinek k výsevu, výsadbě a sklizni

během celého roku (od ledna až do prosince).


ALE KDY CO VYSÍT A VYSADIT?

Zahradní kalendář je přehledný seznam pro výsev a výsadbu zeleniny, bylinek a ovoce. Včetně seznamu, kdy lze kterou zeleninu sklízet během roku. Jednoduše se tak zorientujete v tom, kdy které druhy zeleniny vysévat a vysazovat. Pomůže vám taky na první pohled poznat, jestli vaše oblíbené druhy vysévat na záhony nebo raději do pařeniště či skleníku

Budete vědět, kdy začít s předpěstováním vašich oblíbených druhů zeleniny a také, kdy vysadit předpěstované sazeničky na záhony a do skleníku.

CO TAKHLE PĚSTOVAT CELOROČNĚ?

A mít svou zeleninu ke sklizni i během zimy? I s tím vám zahradní kalendář pomůže. Během letních a podzimních měsíců v něm najdete vyznačené, které druhy zeleniny se hodí pro výsev k zimní sklizni. Využijete tak své záhonky a skleník i přes zimu a budete mít svou čerstvou zeleninu ze zahrádky i během zimy a jarního "hladového okna", kdy jiným zahradníkům jejich zahrádky spí.

PŘEHLEDNÉ SEZNAMY K VYTIŠTĚNÍ

Zahradní kalendář je celkem 18 stran PDF, který je připrený pro tisk na A4 a pro náhled v počítači. Buď si kalendář můžete prohlížet v počítači nebo si ho vytisknout. Doporučujeme nechat si ji v tiskárně barevně vytisknout na velikost A4 (a pokud ji budete s sebou brát na zahradu, tak si ji rovnou nechte zalaminovat nebo svázat jako kalendář). Bude pro vás skvělým tahákem při plánování záhonků a při výsevech a výsadbách na záhony. 

Všech dvanáct měsíců (leden - prosinec) v jednom.

 

Emailem obdržíte jeden barevný soubor

se všemi 18 listy kalendáře o velikosti A4, připravenými k tisku ve formátu PDF.

Cena 290 Kč (€ 12)

* ! JDE O ELEKTRONICKOU VERZI ! (všechny produkty přijdou do Vaší emailové schránky, pokud je chcete fyzicky, tak je nutné si je vytisknout)

P.S.: Zahradní kalendář a mnoho dalších materiálů je součástí Klubu regenerativního zahradničení, kde najdete mnohonásobně víc materiálů za velice dobrou cenu. Pokud by Vás zajímalo celoroční pěstování s našim provázením, tak vyzkoušejte členství v Klubu na 10 dní za 75,-.

Víc informací o Klubu zde >> 

nebo se naučte pěstovat ještě rychleji ...