Věděli jste, že vůbec (ani trochu) NEMUSÍTE RÝT, když si chcete ZALOŽIT NOVÝ ZÁHON ?

Materiály máte moc hezké, postupně se tím prokousávám a už jsem vytvořila další 4 instantní záhony, jeden už mám 3 rokem a vidím, že to perfektně funguje. 😉 Předem děkuji, přeji hezký den
Daniela Bílá
  • Nechcete se dřít na zahradě, ale i přesto si chcete vypěstovat svoji zdravou zeleninu?
  • Zakládáte svůj první záhon nebo jen nevíte jak začít?
  • Bez rytí je založení záhonu SNADNÉ A RYCHLÉ a hotovo máte během jednoho odpoledne, svou oblíbenou zeleninu můžete zasadit hned.

Vyzkoušejte tuhle jednoduchou a eko-bio metodu na založení nových záhonů - bez RoundUPu, chemie, bez rytí a bez narušení půdy, kterou už vyzkoušelo víc než 10 000 zahradníků před vámi.

Stáhněte si NÁVOD NA INSTANTNÍ KOMPOSTOVÝ ZÁHON ve 3 krocích. Bez rytí, bez námahyza desetinu času.

OVĚŘENO ZAHRADNÍKY

PO CELÉM SVĚTE

Naše první záhony jsme zakládaly rytím a obracením drnů, ručně jsme oklepávali hlínu z drnů a trvalo nám to strááášně dlouho. Pak jsme ale zjistili, že to jde i jinak a dokonce, že je tato metoda šetrnější k přírodě. Instantní záhony jsou ten nejlepší způsob jak rychle a bez zbytečné dřiny založit záhony na kterých můžete hned pěstovat zeleninu.

Po celém světe takto zakládají tisíce zahradníků své záhony, záleží jim na jejich půdě, protože ví, že zdravá půda živí jejich zeleninu. A také že hlavní starostí zahradníka je krmit půdu, ne rostliny.   

Jestli Vás zajímá jak na to, stáhněte si můj PDF návod, který Vás provede KROK ZA KROKEM...

Katka Špačková

Permakulturní designérka a lektorka